Szczecin to piękne miasto, które wielu osobom może kojarzyć się z romantycznymi miejscami na randki. Społeczność Szczecina dzieli się na tych romantycznych i tych bardziej twardo stąpających po ziemi. Niemniej jednak, portal randkowy Szczecin to miejsce gdzie rejestruje się wielu użytkowników, poszukujących nowych przyjaźni, miłości, albo samej przygody. Gdzie można wybrać się na randkę w Szczecinie?

Most na Rusałce

Randki Szczecin to również romantyczne spacery, które często prowadzą przez most na Rusałce. Jest to niewielka rzeczka płynąca na obrzeżach Szczecina, której okolice są bardzo mocno zagospodarowane, ale z jednej strony pozostał jeszcze jej naturalny i malowniczy charakter. Wraz ze starym mostkiem znajdującym się nad rzeką, tworzy to naprawdę romantyczne połączenie.

Spacer w tej okolicy pozwala się nieco rozluźnić po dobrej kolacji, a odgłosy przyrody pogłębiają romantyczną atmosferę. Portale randkowe Szczecin zachęcają do romantycznych spacerów, a na moście wciąż popularna jest tradycja wieszania kłódek, to starodawny sposób na wyznawanie miłości przez wiele zakochanych par.

Kino Pionier

Najstarsze kino w mieście – Kino Pionier, to znakomity sposób na randkę, to pomysł zupełnie tradycyjny i sprawdzony. Randki w Szczecinie w Kinie Pionier są wyjątkowe, ponieważ wnętrze zaaranżowane jest bez zwykłych rzędów foteli, a film ogląda się przy prywatnym stoliku. Idealnym dla dwojga. W Kinie Pionier portale randkowe ze Szczecina doszukują się tradycyjnego romantyzmu i czegoś nietuzinkowego, w czym naprawdę można się zakochać.

Spacer dookoła Jeziora Szmaragdowego

Jezioro Szmaragdowe to wyjątkowe miejsce w Szczecinie. Portale randkowe w Szczecinie polecają je na jedną z pierwszych randek. Tutaj można spędzić miło czas na spacerach i podziwianiu wyjątkowej kolorystyki jeziora, jak również wybrać się na spacer do ruin wieży Baresela. w niedalekiej odległości od jeziora znajduje się zajazd Szmaragd, gdzie można wybrać się na pyszną kolację we dwoje.

Zamiast do kina idź do teatru

Kino to opcja uniwersalna i prosta. Zamiast niej warto zastanowić się nad randką w teatrze. Szczecin to miasto wielu scen teatralnych. Jeśli będzie to jedno z pierwszych spotkań, warto zaplanować najpierw kolację, przy której będziecie mogli bliżej się poznać, a dopiero później wybrać się na ciekawy spektakl teatralny. czasami teatr wnosi w życie dwojga ludzi więcej przeżyć, niż nie jeden zwyczajny spacer. Oczywiście zanim wybierzecie się do teatru, ustalcie wspólnie jaką sztukę chcecie zobaczyć, aby obie strony były zadowolone z przedstawienia.