Nie brakuje głosów, że Wrocław to najpiękniejsze polskie miasto i chociaż nie jest to Paryż ani Wenecja, Wrocław nie bez powodu reklamuje się hasłem WrocLOVE. Portal randkowy Wrocław pozwoli nam na znalezienie odpowiedniej osoby, a samo miasto udostępni mnóstwo atrakcji i urokliwych miejsc, dzięki którym spędzimy naprawdę niezapomniany czas.

Miasto stu mostów

Wrocław jako Wenecja północy? Być może jest to określenie na wyrost, ale randki Wrocław i mosty to już jak najbardziej ciekawe połączenie. Jak to bywa w wielkich miastach, przez które płyną największe polskie rzeki, także Wrocław jest przecięty różnego rodzaju mostami. Niektóre są nowoczesne i przeznaczone tylko dla ruchu kołowego. Inne są mniejsze, zdecydowanie bardziej kameralne i romantyczne. Warto się wybrać właśnie na jeden z nich, by móc spędzić tam miło czas na romantycznym spacerze. Most we Wrocławiu to nie jedyna atrakcja randki, ale skoro portale randkowe Wrocław zachęcają, by na randki wybierać się właśnie w takie miejsca, warto im zaufać.

Ostrów Tumski

Ostrów Tumski to zdecydowanie najbardziej romantyczna część miasta. Można się w nim zakochać równie mocno, co w osobie, z którą wybierzemy się na randki we Wrocławiu. Jest tam pokaźnych rozmiarów deptak, na którym dość często pojawiają się zakochane pary. Zaraz przy nim jest też oblana Odrą z dwóch stron Wyspa Młyńska. Dotrze się tutaj oczywiście za pomocą mostu, z którego można podziwiać piękną panoramę miasta. Zwłaszcza wieczorem, kiedy słońce chyli się ku zachodowi i stwarza wyjątkowo romantyczną atmosferę.

Niesamowite jedzenie

Portal randkowy we Wrocławiu zawsze poleca, by do serca drugiej osoby „przedzierać się” przez żołądek. To znakomity pomysł, a Wrocław w tym bardzo pomaga. Niektóre portale randkowe we Wrocławiu bezpośrednio wskazują, które restauracje warto jest wybierać, my ze swojej strony możemy polecić wyprawę do Karczmy Młyńskiej lub do Barki Tumskiej.

Warsztat słodyczy

Jedną z ciekawszych atrakcji Wrocławia dla par, jest z pewnością możliwość samodzielnego przygotowania słodyczy. Zabawę taką organizuje jedna z manufaktur działających w mieście. Warsztaty cukiernicze są bardzo proste i przynoszą wiele radości, ponieważ można samodzielnie przygotowywać słodycze według stworzonych wcześniej receptur. Do tego dochodzi jeszcze wino, które można w trakcie wizyty degustować i to wszystko razem daje naprawdę wspaniały efekt. Można oczywiście skupić się wyłącznie na winie i wtedy zamiast produkcji cukierków, będzie nauka degustacji oraz dobierania odpowiednich win do potraw.