Mieszkając w Poznaniu, z pewnością zdążyliście już to miasto poznać od podszewki. Czy wiecie jednak gdzie wybrać się na randkę, aby zaliczyć ją do najbardziej udanych randek w życiu? Spróbujmy przybliżyć kilka ciekawych miejsc, dzięki którym pierwsza randka pozostanie niezapomniana.

Początki w portalu randkowym

Nawet jeżeli poznaliście się za pośrednictwem serwisu internetowego, jakim jest portal randkowy Poznań, a może właśnie dlatego że pierwsze randki online macie już za sobą, warto wybrać się na randkę w jakieś wyjątkowe miejsce, aby zaskoczyć wybrankę swojego serca.

Dość oklepanym i znanym miejscem w Poznaniu jest plac Adama Mickiewicza, a zaraz obok niego znajduje się park z widokiem na Zamek Cesarski i znany wszystkim Uniwersytet. Mimo to, spacer po parku to doskonały pomysł na pierwszą randkę. Portale randkowe w Poznaniu zawsze radzą, aby miejsce pierwszej randki było znane obu stronom spotkania i aby było dla obojga bezpieczną opcją. Nawet jeżeli w sieci znacie się już dłuższy czas, na pierwszą randkę zawsze warto wybrać takie miejsce, gdzie będą się także znajdowali inni ludzie, co da nam poczucie komfortu i bezpieczeństwa.

Randka przy fontannie w Poznaniu

Szczególnie latem i wiosną, kiedy pogoda zachęca do spacerów, randka na świeżym powietrzu jest doskonałym pomysłem. A jeżeli spacer to tylko po parku i do słynnej fontanny, przy której jest równie przyjemnie za dnia i w nocy. Romantyczny spacer w świetle gwiazd? Zaraz przy fontannie znajdują się także ławki, dlatego podczas spaceru będziecie mogli także przysiąść i spokojnie porozmawiać.

Kto nie zna Poznańskiego Ratusza?

W Poznaniu znajduje się piękny Ratusz, a na nim zabytkowe Koziołki, które codziennie punkt dwunasta wychodzą z wieży i oznajmiają godzinę. Obok Ratusza mamy do dyspozycji wiele restauracji oraz mniejszych kawiarni, dlatego randki Poznań w tym miejscu to niemalże wymarzona opcja. Portal randkowy w Poznaniu zachęca do randkowania na świeżym powietrzu, albowiem miasto to z każdej strony i o każdej porze roku zachwyca swym wyglądem. A kiedy zejdziecie już cały Rynek, zwiedzicie Ratusz, będziecie mogli przysiąść w pobliskiej kawiarni na kawie z ciastkiem bądź wybrać się do restauracji na romantyczną kolację przy świecach.

Każdy pomysł na randkę w Poznaniu jest dobry. Im więcej propozycji rozważycie, tym ciekawsze będą wasze randki Poznań i więcej wspomnień pozostanie w pamięci. A kiedy już wyczerpią wam się wspólne pomysły na randki w Poznaniu, wybierzcie się do innych równie pięknych miast Wielkopolski, tam także czekają urokliwe i pełne tajemnic miejsca.