Każdy portal randkowy Zielona Góra będzie wymagał od nas zdjęcia profilowego. Można oczywiście zrezygnować z umieszczania takiej fotografii i większość serwisów pozwoli nam na pominięcie tego kroku, ale nie jest to najlepszy pomysł. Nie jest żadną tajemnicą, że o randki Zielona Góra znacznie trudniej, jeśli nie posiadamy zdjęcia lub jest ono mało atrakcyjne. Co to właściwie oznacza? Spróbujemy sobie odpowiedzieć na to pytanie w kontekście tego, w jaki sposób przygotowywać fotografie do umieszczania w serwisie randkowym.

Dlaczego profil bez zdjęcia jest mało atrakcyjny?

Słowem wstępu trzeba wytłumaczyć, dlaczego niektóre portale randkowe Zielona Góra tak mocno naciskają na zamieszczanie własnego zdjęcia. Jest to związane z faktem, że brak fotografii oznacza mniejszą atrakcyjność profilu. Najczęściej jest to wynik nieśmiałości lub braku zadowolenia ze swojego wyglądu, ale przekaz jest jasny: coś jest nie tak i chcemy to ukryć. Nie powinniśmy stwarzać takiego wrażenia w portalu randkowym.

Tylko my sami

Jednym z częstszych błędów jest umieszczenie zdjęć w profilu z większą liczbą znajomych. Na randki w Zielonej Górze będziemy umawiali się w cztery oczy, więc na fotografii profilowej warto być w pojedynkę. Na pewno nie powinniśmy wrzucać tylko zdjęcia z dużą grupą przyjaciół, by osoba po drugiej stronie komputera musiała zgadywać jak wyglądamy i w którym miejscu stoimy.

Tło zdjęcia profilowego

Jeśli chodzi o tło, portal randkowy w Zielonej Gorze zaakceptuje praktycznie wszystko, ale warto się stosować do kilku zasad, aby wypaść dobrze. Zielona Góra posiada wiele ładnych miejsc, więc możemy sobie zrobić zdjęcie w plenerze. Możemy wybrać też jakieś miejsce neutralne, wybór należy do nas. Nie jest to jednak wcale aż takie ważne. Istotne jest za to, by sobie tłem nie zaszkodzić. Portale randkowe w Zielonej Górze zazwyczaj odradzają fotografowanie się na tle samochodów, zwłaszcza nie swoich, a także w miejscach czy sytuacjach, które są dla nas nietypowe.

Nie chodzimy do wizażysty

Zdjęcie profilowe powinno być w miarę naturalne, czyli takie, na którym jesteśmy do siebie podobni. Dzięki temu zrobimy dobre pierwsze wrażenie, a potem pierwsze spotkanie nie będzie dla nikogo szokiem. To istotne, ponieważ przygotowanie zdjęcia nie oddającego realiów to zawsze kłopoty. Słowem-kluczem jest tutaj normalność i powinna ona mieć zastosowanie do wszystkich aspektów wykonywanego zdjęcia.