Zdarzają się osoby, które portal randkowy Opole wykorzystują jako szybkie randki. Polega to na tym, że z każdą poznaną przez Internet osobą spędzają dokładnie kilka minut, po czym decydują, czy znajomość ma jakiekolwiek szanse, czy od razu blokują poznanego użytkownika. Takie podejście nie jest typowe, jeśli chodzi o randki Opole, a wywodzi się ono z zupełnie innego zjawiska – speed datingu. Jest to pomysł na klasyczne randki, w czasie których określona ilość kobiet spotyka się z mężczyznami, rozmawiają ze sobą przez kilka minut, po czym zamieniają się partnerami. I tak do wykorzystania wszystkich zamian. Czy coś takiego działa? W Opolu sądzą że tak, ponieważ miasto to jest polską stolicą speed datingu.

Szybka randka

Niezależnie od tego, czy spotkanie organizowane jest przez portale randkowe Opole, czy jest to speed dating w klasycznym wydaniu, kluczowym czynnikiem jest tu czas. Zazwyczaj nie dłużej niż 6-8 minut, a zdarzają się znacznie krótsze odcinki czasu przeznaczone na rozmowę z jedną osobą. Związane jest to z tym, że zwykle nie potrzeba dużo czasu do zdecydowania, czy druga osoba ma z nami wspólne tematy. Istnieją badania psychologów, którzy dowodzą, że kobietom wystarczy zaledwie kilka sekund na podjęcie wstępnej decyzji o tym, czy mężczyzna ma jakiekolwiek szanse na dalszą znajomość. Mężczyźni także po wstępnej ocenie, która trwa kilka minut, potrafią ocenić czy chcą się z daną kobietą umówić na randkę. Stąd wzięły się właśnie szybkie randki.

Pośpiech w Internecie

Mogłoby się wydawać, że randki w Opolu, które odbywają się w Internecie, nie powinny być w żaden sposób ograniczane przez czas. W końcu portal randkowy w Opolu to wygoda, czas, pełna elastyczność i komunikacja zawsze wtedy, kiedy jest to dla nas wygodne. Dla wielu osób długie rozmowy to jednak mimo wszystko strata czasu, więc nawet jeśli nie robią tego z zegarkiem w ręku, portale randkowe w Opolu są właśnie dla nich takim ekspresowym sposobem poznawania innych osób.

Dobrze wykorzystajmy czas

Pierwsze wrażenie jest ważne, ale ocena wydawana jest za cały czas wirtualnego spotkania. Dlatego ten czas trzeba odpowiednio wykorzystać. Bardzo możliwe jest, że rozmowa nie od razu będzie się kleiła, w taki krótkim czasie. Trzeba się do niej przygotować wcześniej, ułożyć wstępną listę pytań, opracować strategię, wszystko po to aby spotkanie przebiegło pomyślnie. Warto też zaznaczyć, że nie wszystkie osoby dobrze czują się w takiej formule randkowej, dlatego jeżeli szybkie randki nam nie odpowiadają, warto wybrać tradycyjną formę randkowania.