Flirt, sztuka uwodzenia, romantyczna rozmowa… To wszystko teoretycznie ma na celu przekraczanie granic tabu, wchodzenie w sprawy prywatne, lepsze poznawanie się w sposób, którego zazwyczaj nie umieszcza się w CV.

Trzeba jednak uważać, ponieważ kiedy portal randkowy w Katowicach dobrze się spisał i wybieramy się na randki w Katowicach, poprzez wchodzenie na nieodpowiednie tematy możemy stracić wszystko to, co udało się wcześniej zbudować.

Nie chodzi jednak o kwestie ogólne, takie jak polityka czy religia. Chociaż tutaj też może pojawić się problem bądź niezręczna cisza. Trzeba mieć na uwadze przede wszystkim to, że każdy z nas ma jakieś sprawy prywatne, o których raczej nie chce rozmawiać. Przynajmniej nie na początku znajomości.

O czym można rozmawiać?

Portale randkowe Katowice zazwyczaj pozwalają w profilu randkowym napisać co nieco o sobie. Dzięki temu można łatwo znaleźć jakieś pierwsze tematy do rozmowy, które nie tylko nie będą krępujące, ale będą bardzo pozytywnie zapraszały do dalszych rozmów. Jakieś hobby, praca, edukacja. Nawet w takich teoretycznie neutralnych tematach może się okazać, że coś jest nie tak, jeżeli „nadepniemy” na niewygodny temat.

Kłopotliwe momenty na randce

Portal randkowy Katowice nie jest raczej w stanie przygotować nas na takie sytuacje. Musimy sami obserwować reakcje partnera czy partnerki, ponieważ w portalu randkowym nie wylistują nam tematów, których z daną osobą nie możemy poruszać.

Jeśli ktoś zmienia temat lub mówi nam, że nie chce rozmawiać o czymś konkretnym, nie powinniśmy drążyć. Czasami jest to zaproszenie do flirtu, ale zazwyczaj jednak taki komunikat jest szczery i bezpośredni. Lepiej zawsze zakładać, że randki Katowice, w których pojawił się taki element, należy zwyczajnie popchnąć na inne tory.

Poprzednie związki to zawsze problem

Czasami możemy nawet nie dostać sygnału, że jakiś temat jest drażliwy, bo druga osoba może być przekonana, że nie jest. Takim tematem są zawsze poprzednie związki. Lepiej jest je omijać szerokim łukiem, ponieważ bardzo często zdarza się, że po pierwszych kilku zdaniach wymienionych zupełnie normalnie, zaczynają się włączać emocje i temat schodzi na winy, ból, dawne urazy i inne kwestie, które nikomu do niczego nie są na randce potrzebne.

Panie powinny przede wszystkim pamiętać o tym, by nowych partnerów nie porównywać ze swoimi byłymi w zasadzie w żaden sposób, a na pewno nie pod względem majątkowym, wyglądu czy wykształcenia. Będzie to bardzo ciężki cios dla każdej relacji.